O firmie

Jak to się zaczęło - kilka słów o historii naszej firmy i o nas ..

Historia naszej firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy po transformacji systemu politycznego i gospodarczego w Naszym Kraju, znacząco zmieniły się uwarunkowania rynkowe i funkcjonowania gospodarki. Był to czas, kiedy lawinowo powstawały małe jednoosobowe firmy, które stawiały swoje pierwsze kroki w biznesie.

Nasza firma jest jedną z setek tysięcy, które w tamtym czasie podjęły wyzwanie prowadzenia własnego małego biznesu, który dla większości z nas był jedyną alternatywą w odniesieniu do gwałtownie zanikającego – rozpadającego się rynku pracy.

Dzisiaj patrząc z perspektywy minionych 30 lat wiemy, że to wyzwanie dało nam wiele satysfakcji ale wymagało od nas wielkiego zaangażowania, ciężkiej pracy i wytrwałości ale też pozwoliło zbudować nam doświadczenie w prowadzeniu małego stabilnego rodzinnego biznesu a także co najważniejsze zaufanie wśród naszych dostawców i dziesiątek tysięcy Klientów.

Nieprzerwanie od trzydziestu lat działamy wyłącznie w branży obuwniczej - prowadzimy sklepy z obuwiem, podtrzymujemy i nadal rozwijamy nasze kontakty z dotychczasowymi i nowymi dostawcami, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami biznesowymi, dzięki którym możemy budować ciekawą ofertę oraz zadowolenie i dobre relacje z naszymi Klientami.

Co nas skłoniło do rozpoczęcia sprzedaży online

Dzisiaj w dobie dynamicznie rozwijającej się technologii wsparcia e-biznesu oraz upowszechniania się rynku usług oferowanych drogą elektroniczną, nie możemy zapominać o potrzebach naszych Klientów, którzy chcą realizować swoje zakupy także przy użyciu instrumentów e-biznesu. Uwzględniając zapotrzebowanie rynku, podjęliśmy działania i stawiamy kolejne kroki w kierunku przyszłości, która z całą pewnością będzie w znacznym stopniu oparta na funkcjonowaniu w środowisku e-commerce. Narzędzie jest niezwykle przydatne, świetnie sprawdza się w każdej sytuacji - to doskonałe narzędzie dla prowadzących nowoczesny biznes, od którego nie ma odwrotu. 

Bezpieczeństwo naszych Klientów

Wiedząc jak bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa, zadbaliśmy aby nasz sklep internetowy był bezpiecznym miejscem odwiedzin naszych Klientów i dostawców. Został zbudowany na jednej z najlepszych platform sklepów internetowych działających na rynku usług e-biznesu, został zabezpieczony certyfikatem SSL, który zapewnia bezpieczny pobyt i zakupy w naszym sklepie. Dodatkowo zadbaliśmy o bezpieczeństwo prawne przetwarzania Państwa danych osobowych, które zostało powierzone renomowanej kancelarii prawnej, która przygotowała profesjonalne, zgodne z aktualnie obowiązującym prawem regulacje dotyczące funkcjonowania naszego sklepu, w tym w szczególności: Regulaminy zakupów, Newslettera, Allegro a także Politykę prywatności oraz Zasady zwrotów i reklamacji.

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość systemu płatności i dostaw

System płatności za zakupy oraz system dostaw w naszym sklepie, funkcjonuje w oparciu o sprawdzone i najlepsze rozwiązania dostępne na platformie obsługującej nasz sklep internetowy, zapewniając pełne bezpieczeństwo transakcji i dostaw.

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy Państwa, jako naszych Klientów a także Dostawców do współpracy z nami, do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego z obuwiem zlokalizowanego na terenie Gdańska oraz korzystania z naszego sklepu internetowego, który obecnie jest nadal na początkowym etapie funkcjonowania ale wierzymy, że wspólnie z Państwem zbudujemy nowy dodatkowy silny i stabilny filar naszej firmy, działającej także w środowisku e-biznesu.

Mam nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenia oraz podejmowane działania, zachęcą Państwa do korzystania z oferty naszego sklepu stacjonarnego oraz naszego sklepu internetowego.

Tadeusz Dybcio

założyciel i właściciel firmy

obecnie

Magdalena Dybcio        


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl